VIDOVDANSKI TURNIR (11. - 28.06.2017.)
Seniori (SE)
SENIORI
1. Kombi Trans Ugljevik
2. SIND Šabac
3. Složna braća
4. Socijalistička partija
FINALE
SIND Šabac 4 - 5 Kombi Trans
Treće mjesto
Složna braća 4 - 2 Socijalistička part.
Polufinale
Složna braća 1 - 4 SIND Šabac
Kombi Trans 1 - 0 Socijalistička part.
Četvrtfinale
Složna braća 3 - 0 KMF Glasinac
KafeBar Boss 4 - 6 Socijalistička part.
KMF Sokrates 3 - 4 SIND Šabac
Kombi Trans 8 - 3 Royal Casino
Grupa A

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. Složna Braća 3 2 0 1 +3 7
2. Solijalistička Partija 3 2 0 1 +4 6
3. Kafana Varoš 3 1 1 1 -1 4
4. Sajo d.o.o. Olovo 3 0 0 3 -6 0
Group B

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. KafeBar Boss Gračanica 3 2 1 0 +5 7
2. KMF Glasinac Sokolac 3 2 0 1 +5 6
3. JP Putevi Brčko 3 1 1 1 -1 4
4. Millennium Kladionica 3 0 0 3 -9 0
Group C

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. KMF Sokrates 3 2 0 1 +4 6
2. Royal Casino 3 1 1 1 -1 4
3. MNK Klanac 3 1 1 1 +0 4
4. MNK Bosna Kompred 3 0 2 1 -3 2
Group D

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. Kombi Trans Ugljevik 3 3 0 0 +6 9
2. SIND Šabac 3 2 0 1 +10 6
3. KMF Beli Anđeo Popovo Polje 3 0 1 2 -2 1
4. Weld Mag 3 0 1 2 -14 1

Ažurirano 23:00 28.06.2017.

Juniori (JU)
JUNIORI
1. Karam Gradnja
2. Futsal tim
3. Silver Wings
4. MNK KLanac
FINALE
Karam Gradnja 3 - 1 Futsal tim
Treće mjesto
Silver Wings 4 - 3 MNK Klanac
Polufinale
Karam Gradnja 8 - 3 Silver Wings
Futsal tim 6 - 3 MNK Klanac
Četvrtfinale
Futsal tim 6 - 1 Apoteka Zdravlje
Karam Gradnja 6 - 0 Kaldrma
MNK Klanac 6 - 3 Opština Ugljevik
Silver Wings 5 - 2 Luda kuća
Grupa A

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. Futsal Team Doborovci 2 2 0 0 +9 6
2. Kaldrma 2 0 1 1 -7 1
3. FK Omladinac Potočari 2 0 1 1 -2 1
Group B

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. Karam Gradnja Čelić 2 2 0 0 +14 6
2. Apoteka Zdravlje 2 1 0 1 -6 3
3. MB Radić Brčko 2 0 0 2 -8 0
Group C

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. MNK Klanac 2 2 0 0 +5 6
2. Luda kuća Ratkovići 2 1 0 1 +2 3
3. Bosna Kompred Tuzla 2 0 0 2 -7 0
Group D

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. Silver Wings 1 1 0 0 +1 3
2. Opština Ugljevik 1 0 0 1 -1 0

Ažurirano 23:00 28.06.2017.

Kadeti (KD)
KADETI
1. Džinda Gračanica
2. MNK Klanac
3. Pekoteka Nimex
4. Sloboprom
FINALE
MNK Klanac 2 - 2* Džinda Gračanica
Treće mjesto
Pekoteka Nimex 3 - 0 Sloboprom
Polufinale
Pekoteka Nimex 3 - 6 MNK Klanac
Džinda Gračanica 7 - 1 Sloboprom
Četvrtfinale
Grand Plus Bijeljina 0 - 3 Džinda Gračanica
MF Osiguranje 3 - 5 Pekoteka Nimex
Sloboprom 5 - 2 Igraonica Obelix
MNK Klanac 9 - 8 DS Komerc Doboj
Grupa A

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. Grand Plus Bijeljina 3 3 0 0 +15 9
2. Pekoteka Nimex 3 2 0 1 +3 6
3. MNK Sv. Patrik Županja 3 1 0 2 -8 3
4. NVO United Vražići 3 0 0 3 -10 0
Group B

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. MF Osiguranje 3 2 1 0 +5 7
2. Džinda Gračanica 3 1 2 0 +4 5
3. Trgovina 9 3 1 1 1 +2 4
4. AKMF Prigradsko 3 0 0 3 -11 0
Group C

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. Sloboprom Lončari 3 2 0 1 +0 6
2. DS Komerc Doboj 3 2 0 1 +3 6
3. Radić Promet 3 1 0 2 -1 3
4. Drugari 3 1 0 2 -2 3
Group D

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. MNK Klanac Brčko 2 2 0 0 +7 6
2. Igraonica Obelix 2 1 0 1 -1 3
3. Polet Džakule 2 0 0 2 -6 0

Ažurirano 23:00 28.06.2017.

Pioniri (PI)
PIONIRI
1. KafeBar Maestro Lopare
2. Fudbalska akademija Prijatelji
3. D Market
4. Bazeni Mrkaljevič Čelić
FINALE
KafeBar Maestro 6 - 2 FA Prijatelji
Treće mjesto
Bazeni Mrkaljević 2 - 4 D Market
Polufinale
KafeBar Maestro 5 - 1 Bazeni Mrkaljević
FA Prijatelji 5 - 4 D Market
Grupa A

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. KafeBar Maestro Lopare 4 4 0 0 +23 12
2. D Market 4 3 0 1 +38 9
3. Novo Brčko 4 2 0 2 -5 6
4. Siksti najn 4 1 0 3 -21 3
5. FK Sveti Jovan 4 0 0 4 -35 0
Group B

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. FA Prijatelji 3 3 0 0 +9 9
2. Bazeni Mrkaljević Čelić 3 2 0 1 +7 6
3. FK Ilićka 01 Brčko 3 1 0 2 -3 3
4. Kapaplast Brčko 3 0 0 3 -13 0

Ažurirano 23:00 28.06.2017.

Pjetlići (PJ)
PJETLIĆI
1. MNK Sv. Patrik Županja
2. MNK Klanac
3. FK Ilićka 01
4. FK Jugović Gredice
FINALE
MNK Klanac 0 - 0* MNK Sv. Patrik
Treće mjesto
FK Ilićka 01 1 - 0 FK Jugović
Polufinale
KMF Klanac 2* - 2 FK Ilićka 01
FK Jugović 0 - 3 MNK Sv. Patrik
Četvrtfinale
KMF Klanac 3 - 0 FK Omladinac
FK Jugović 4 - 2 FK Jedinstvo
E-Brčko 0 - 6 FK Ilićka 01
Futsal EŠ 1 - 8 MNK Sv. Patrik
Grupa A

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. MNK Klanac Brčko 5 5 0 0 +24 15
2. FK Jugović Gredice 5 3 0 2 +1 9
3. E-Brčko 5 3 0 2 +5 9
4. Futsal EŠ Brčko 5 3 0 2 -2 9
5. FK Sveti Jovan 5 1 0 4 -13 3
6. FK Fer Play Doboj 5 0 0 5 -15 0
Group B

Poz.

Tim

OU

P

N

I

+/-

Bod

1. MNK Sv. Patrik Županja 3 2 1 0 +4 7
2. FK Ilićka 01 Brčko 3 2 0 1 +6 6
3. FK Jedinstvo 3 1 1 1 +5 4
4. FK Omladinac Potočari 3 0 0 3 -15 0

Ažurirano 23:00 28.06.2017.

Raspored i Rezultati

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

16:00 MNK Klanac
0
Finale Pjetlići
MNK Sv. Patrik
0*
16:35 KafeBar Maestro
6
Finale Pioniri
FA Prijatelji
2
17:20 MNK Klanac
2
Finale Kadeti
Džinda Gračanica
2*
18:05 Karam Gradnja
3
Finale Juniori
Futsal tim
1
18:50 Složna braća
1
Seniori/2
SIND Šabac
4
19:35 Kombi Trans
1
Seniori/2
Socijalistička part.
0
20:15 Ceremonija dodjele priznanja
mlađim kategorijama
20:35 Složna braća
4
3. Seniori
Socijalistička part.
2
21:10 SIND Šabac
4
Finale Seniori
Kombi Trans
5

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

18:10 FK Ilićka 01
1
3. Pjetlići
FK Jugović
0
18:50 Bazeni Mrkaljević
2
3. Pioniri
D Market
4
19:35 KMF Sokrates
3
Seniori/4
SIND Šabac
4
20:20 KafeBar Boss
4
Seniori/4
Socijalistička part.
6
21:05 Kombi Trans
8
Seniori/4
Royal Casino
3
22:00 Složna braća
3
Seniori/4
KMF Glasinac
0

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

16:30 MNK Klanac
2*
Pjetlići/2
FK Ilićka 01
2
17:00 FK Jugović
0
Pjetlići/2
MNK Sv. Patrik
3
17:30 Kombi Trans
4*
Seniori
KMF Beli Anđeli
4
18:10 SIND Šabac
8
Seniori
Weld Mag
0
18:50 Pekoteka Nimex
3
3. Kadeti
Sloboprom
0
19:30 Kombi Trans
6
Seniori
Weld Mag
0
20:10 SIND Šabac
4
Seniori
KMF Beli Anđeli
2
20:50 Silver Wings
*2
3. Juniori
MNK Klanac
2
21:30 Kombi Trans
2
Seniori
SIND Šabac
0
22:10 KMF Beli Anđeli
3
Seniori
Weld Mag
3

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

17:30 KafeBar Maestro
5
Pioniri/2
Bazeni Mrkaljević
1
18:10 D Market
4
Pioniri/2
FA Prijatelji
5
18:50 Pekoteka Nimex
3
Kadeti/2
MNK Klanac
6
19:30 Džinda Gračanica
7
Kadeti/2
Sloboprom
1
20:10 Karam Gradnja
8
Juniori/2
Silver Wings
3
20:50 Futsal tim
6
Juniori/2
MNK Klanac
3

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

16:30 MNK Klanac
3
Pjetlići/4
FK Omladinac
0
17:00 FK Jugović
4
Pjetlići/4
FK Jedinstvo
2
17:30 E-Brčko
0
Pjetlići/4
FK Ilićka 01
6
18:00 Futsal EŠ
1
Pjetlići/4
MNK Sv. Patrik
8
18:30 Sloboprom
5
Kadeti/4
Igraonica Obelix
2
19:10 MNK Klanac
9
Kadeti/4
DS Komerc
8
19:50 Kaldrma
0
Juniori/4
Karam Gradnja
6
20:30 MNK Klanac
6
Juniori/4
Opština Ugljevik
3
21:10 Luda kuća
2
Juniori/4
Silver Wings
5

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

17:10 E-Brčko
0
Pjetlići
MNK Klanac
1
17:40 D Market
14
Pioniri
Siksti najn
0
18:20 Bazeni Mrkaljević
4
Pioniri
FK Ilićka
2
19:00 MNK Sv. Patrik
1
Kadeti
Pekoteka Nimex
5
19:40 Grand Plus Bijeljina
0
Kadeti/4
Džinda Gračanica
3
20:20 MF Osiguranje
3
Kadeti/4
Pekoteka Nimex
5
21:00 Futsal tim
6
Juniori/4
Apoteka Zdravlje
1

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

17:30 Novo Brčko
3
Pioniri
Siksti najn
1
18:10 Socijalistička Part.
2
Seniori
Sajo doo Olovo
1
18:50 Složna Brća
0
Seniori
Kafana Varoš
0*
19:30 Bosna Kompred
0
Juniori
MNK Klanac
3
20:10 Socijalistička Part.
6
Seniori
Kafana Varoš
2
20:50 Složna Braća
4
Seniori
Sajo doo Olovo
2
21:30 Bosna Kompred
2
Juniori
Luda kuća
6
22:00 Socijalistička Part.
1
Seniori
Složna Braća
2
22:40 Kafana Varoš
3
Seniori
Sajo doo Olovo
0

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

16:30 MNK Klanac
7
Pjetlići
FK Sveti Jovan
1
17:00 FK Jedinstvo
1
Pjetlići
FK Ilićka 01
2
17:30 Royal Casino
3
Seniori
MNK Klanac
2
18:10 KMF Sokrates
3
Seniori
Bosna Kompred
0
18:50 KafeBar Maestro
5
Pioniri
FK Sveti Jovan
0
19:20 Royal Casino
3
Seniori
Bosna Kompred
3*
20:00 KMF Sokrates
4
Seniori
MNK Klanac
5
20:40 Novo Brčko
0
Pioniri
D Market
5
21:20 Royal Casino
1
Seniori
KMF Sokrates
3
22:00 MNK Klanac
5
Seniori
Bosna Kompred
5

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

16:30 Futsal EŠ
4
Pjetlići
FK Sveti Jovan
0
17:00 FK Jugović
1
Pjetlići
E-Brčko
2
17:30 Millennium
0
Seniori
JP Putevi Brčko
3
18:10 KMF Glasinac
1
Seniori
KafeBar Boss
3
18:50 FK Sveti Jovan
4
Pioniri
Siksti Najn
6
19:30 Millennium
0
Seniori
KafeBar Boss
3
20:10 KMF Glasinac
5
Seniori
JP Putevi Brčko
1
20:50 Apoteka Zdravlje
2
Juniori
Karam Gradnja
9
21:20 Millennium
0
Seniori
KMF Glasinac
3
22:00 KafeBar Boss
1
Seniori
JP Putevi Brčko
1

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

17:30 Futsal EŠ
2
Pjetlići
E-Brčko
1
18:10 FK Sveti Jovan
0
Pioniri
D Market
23
18:50 KafeBar Maestro
8
Pioniri
Novo Brčko
1
19:30 Kapaplast
2
Pioniri
Bazeni Mrkaljević
10
20:10 Trgovina 9
3
Kadeti
AKMF Prigradsko
0

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

17:00 MNK Sv. Patrik
3
Pjetlići
FK Omladinac
0
17:30 MNK Sv. Patrik
3
Kadeti
NVO United Vražići
2
18:10 MNK Sv. Patrik
2
Pjetlići
FK Ilićka 01
1
18:40 MNK Sv. Patrik
1
Kadeti
Grand Plus Bijeljina
6
19:20 Sloboprom
2
Kadeti
Radić Promet
1
20:00 NVO United Vražići
2
Kadeti
Grand Plus Bijeljina
9
20:40 Apoteka Zdravlje
1
Juniori
MB Radić
0

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

17:00 Futsal EŠ
0
Pjetlići
MNK Klanac
8
17:30 Sloboprom
3
Kadeti
DS Komerc Doboj
2
18:10 Trgovina 9
3
Kadeti
Džinda Gračanica
3*
18:50 Drugari
4
Kadeti
DS Komerc Doboj
6
19:30 Džinda Gračanica
5
Kadeti
AKMF Prigradsko
1
20:10 DS Komerc Doboj
5
Kadeti
Radić Promet
3
20:40 Džinda Gračanica
3*
Kadeti
MF Osiguranje
3
21:20 MNK Klanac
5
Kadeti
Polet Džakule
0
22:00 Igraonica Obeliks
5
Kadeti
Polet Džakule
4

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Sekcija

17:00 FK Jugović
2
Pjetlići
Futsal EŠ
0
17:30 FK Jedinstvao Brčko
1
Pjetlići
MNK Sv. Patrik
1*
18:00 KafeBar Maestro
7
Pioniri
Siksti najn
0
18:40 Kapaplast
2
Pioniri
FK Ilićka
5
19:20 Radić Promet
4
Kadeti
Drugari
2
20:00 AKMF Prigradsko
1
Kadeti
MF Osiguranje
5
20:40 Kaldrma
1*
Juniori
FK Omladinac Potočari
1

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Kategorija

17:00 FK Ilićka 01
6
Pjetlići
FK Omladinac Potočari
0
17:30 Pekoteka Nimex
6
Kadeti
NVO United Vražići
4
18:10 KafeBar Maestro
5
Pioniri
D Market
1
18:40 Trgovina 9
4
Kadeti
MF Osiguranje
5
19:20 Sloboprom Lončari
0
Kadeti
Drugari
2
20:00 Pekoteka Nimex
1
Kadeti
Grand Plus Bijeljina
4
20:40 MNK Klanac
4
Juniori
Luda kuća
2
21:20 Silver Wings
2
Juniori
Opština Ugljevik
1

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Kategorija

17:00 Kapaplast
2
Pioniri
FA Prijatelji
4
17:40 FK Jedinstvo
7
Pjetlići
FK Omladinac Potočari
1
18:10 Bazeni Mrkaljević
0
Pioniri
FA Prijatelji
3
18:50 MNK Klanac
4
Kadeti
Igraonica Obeliks
2
19:30 FK Ilićka 01
2
Pioniri
FA Prijatelji
6
20:10 Futsal tim Dobrovci
7
Juniori
Kaldrma
0
20:50 Karam gradnja
8
Juniori
MB Radić
1
21:30 Futsal tim Dobrovci
5
Juniori
FK Omladinac Potočari
3

Vrijeme

Timovi

Rezultat

Kategorija

17:00 FK Sveti Jovan
1
Pjetlići
E-Brčko
4
17:30 FK Jugović
3
Pjetlići
FK Sveti Jovan
0
18:00 CEREMONIJA OTVARANJA
...
18:15 FK Jugović
1
Pjetlići
MNK Klanac Brčko
7
18:45 FK Sveti Jovan
1
Pioniri
Novo Brčko
6
19:20 FK FerPlay Doboj
0
Pjetlići
Futsal EŠ
3

Ažurirano 23:00 28.06.2017.